English
WATER  POLO SPARTA  PRAHA
CELOROČNÍ
NÁBOR ČLENŮ

Nábor vodní pólo
VÍCE ►

Nábor Sparta WP - září 2018
Minipólo

Mini pólo je soutěž nejmenších hráčů do věku 11 let, organizovaná za podpory Českého svazu vodního póla.

V sezóně 2019/2020 bude vypsána pro děti ročník 2009 a mladší. Hráči a hráčky narození v roce 2008 mohou hrát pouze pokud nejsou na soupisce v jiné soutěži. Jedná se o soutěž, kde jsou družstva smíšená, tedy v družstvech hrají jak děvčata, tak chlapci. Hrací čas je upravený na 4 x 4 minuty.

Liga mini póla se tradičně hraje v jarní části sezóny tak, aby se do turnajů mohly zapojit také děti, které v září s vodním pólem teprve začínají.

Soutěž je rozdělena na dva regiony, český a moravský. Do soutěže se pravidelně hlásí týmy Slavia Hradec Králové, TJ Tábor, SK Děčín, KVS Plzeň, Asten Johnson Strakonice a Stepp Praha. Na Moravě se pak pořádá moravská skupina, kde se zapojují například týmy Kometa Brno, UP Olomouc, či KVP Přerov.

Díky této soutěži se děti seznamují s pravidly vodního póla, zažívají atmosféru zápasů i turnajů, prvních výher i proher. Učí se týmové spolupráci, zodpovědnosti k druhým a prochází svými prvními úspěchy i neúspěchy. Do nejnižší oficiální soutěže ČSVP, tedy ligy mladších žáků už tak jdou beze strachu, připraveni a s obrovskou chutí hrát a vítězit.

Partneři

Kontakt

WATER POLO SPARTA PRAHA
Schöfflerova 2050/32, Praha 3
telefon: +420 732 467 600
sekretariat@spartawaterpolo.cz

Officiální stránky klubu

Vodní pólo Sparta Praha