English
WATER  POLO SPARTA  PRAHA
CELOROČNÍ
NÁBOR ČLENŮ

Nábor vodní pólo
VÍCE ►

Nábor Sparta WP - září 2018

Trénink s Davidem
Sdilet na facebooku
Letní příprava v Aši a hra s Němci
16.09.2020

V rámci programu našeho letního soustředění v Aši, jsme pozvali tým dětí U12 z SVV Plauen. Společný trénink a utkání mělo být pro oba týmy zpestřením posledního prázdninového týdne.

 

Sparta a Plauen společně odehráli 6 čtvrtin utkání, které splnily bezpochyby vše, co jsme očekávali. Účast zkušenějšího německého družstva byla vítanou prověrkou týmu ml. a starších žáků Sparty před novou sezónou a znamenala pro ně cenné hráčské zkušenosti. V průběhu zápasu jsme vystřídali všechny naše 12leté a 13leté hráče i hráčky.

 

Je třeba sportovně přiznat, že německý tým nás rychlostně i kombinačně převyšoval. Po 4 čtvrtinách byl rozdíl mezi týmy 6 branek. Na poslední 2 čtvrtiny jsme tým posílili o některé hráče ročníků 2005 a 2004 a hra se dle očekávání obrátila.

 

Německý soupeř vytvořil pro naše starší žáky a začínající tým mladšího dorostu dobrý sparing, na kterém si mohli vyzkoušet rychlé zakončení z momentálních přečíslení a herní kombinace v útoku. V této sestavě pro nás byl tým z Plaenu rovnocenným soupeřem.

 

Oba celky získali nové zkušenosti a připravili se na zahájení nové sezóny. Vzájemné poděkování, společné focení a rozloučení před bazénem s příslibem další podobné spolupráce pak byly hezkou tečkou za jedním příjemným sportovním setkáním.

 
Partneři

Kontakt

WATER POLO SPARTA PRAHA
Schöfflerova 2050/32, Praha 3
telefon: +420 732 467 600
sekretariat@spartawaterpolo.cz

Officiální stránky klubu

Vodní pólo Sparta Praha