English
WATER  POLO SPARTA  PRAHA
CELOROČNÍ
NÁBOR ČLENŮ

Nábor vodní pólo
VÍCE ►

Nábor Sparta WP - září 2018

Trénink s Davidem
Sdilet na facebooku
Czech Open 2020
19.08.2020

Czech Open 2020

 

Na přelomu prázdnin se uskutečnil ve Strakonicích turnaj Czech Open pro mládež, kterého se zúčastnil výběr sparťanských hráčů ve věku 11-14 let. Akce se konala ve sportovním areálu Na Sádkách, kde mají hráči a hráčky pořadatelského týmu skvělé tréninkové podmínky po celé letní období.

 

Turnaj byl odehrán ve 4 týmech (4 + 1), systémem každý s každým ve 3 blocích. Celkem tedy děti odehrály 9 zkrácených utkání ve dvou dnech. Docela úctyhodný výkon v půlce prázdnin po neúplné jarní přípravě zaviněné karanténou! Tým TJ Tábor tvořili nejmenší hráči tohoto klubu doplněni o děti z kategorie mladších žáků Sparty, dále družstvo 8 starších žáků Sparty a 2 smíšené týmy dětí Fezko Strakonice A a B. O body se bojovalo vždy 2x10 minut hrubého času s kontrolou času útoku 30 s.

 

Vrcholem hracího bloku byl vždy zápas týmu Strakonice A s týmem Sparty. Vždy se jednalo o vyrovnaný boj, plný krásných individuálních akcí a promyšlených herních kombinací, který vždy končil velmi těsným výsledkem. Oddanost týmu a touha vítězit těmto mladým sportovcům rozhodně nechybí.

 

Výsledky zápasů mezi týmy nejsou tolik podstatné, jako vyhlášení nejužitečnějšího hráče Sparty, kterým byl nadějný Max Obešlo a nejlepšího brankáře turnaje, kterým se stal Pavel Hanuš z družstva starších žáků Sparty. Oba hráči si odnesli poháry na památku této zdařilé letní akce, která zpříjemnila prázdniny i našemu novému trenérovi dětí Tomáši Mudruňkovi. Pro něj to byla první vodnopólová akce, takže nejen naši hráči, ale i náš nový kolega si odnesli nové zkušenosti do nadcházející sezóny.

 

Těšíme na další ročník, takže na shledanou kamarádi z Fezko Strakonice za rok, na Czech Open Strakonice 2021!
Fotogalerie k aktualitě :

Partneři

Kontakt

WATER POLO SPARTA PRAHA
Schöfflerova 2050/32, Praha 3
telefon: +420 732 467 600
sekretariat@spartawaterpolo.cz

Officiální stránky klubu

Vodní pólo Sparta Praha