WATER  POLO SPARTA  PRAHA
CELOROČNÍ
NÁBOR ČLENŮ

Nábor vodní pólo
VÍCE ►

Nábor Sparta WP - září 2018
Sdilet na facebooku
Začíná naše další sezóna...
29.08.2019

...rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v našem prvním sportovním roce, který byl pro nás mimořádně úspěšný. V následujícím seriálu si postupně zavzpomínáme na loňskou sezónu a představíme Vám budoucí plány.

 

Sezónu 2018/2019 jsme uzavřeli s 55 členy https://iscus.cz/web/sportovni-subjekty/3813295 , což považujeme za velký úspěch. Podařilo se nám v klubu stabilizovat a postupně rozšířit tréninkový proces, který vede celkem 8 trenérů a asistentů. Na sportovní přípravě se společně s  nimi podílela plavecká trenérka Anna Jonášová z plaveckého a triatlonového klubu Elab, která nám vypomáhala se zdokonalováním plaveckých stylů u vybraných dětí. Do našeho týmu patřila i fitness trenérka Monika Brodská z tělocvičny Barbargym, která pro nás vedla suchou přípravu. Dále děkujeme klubu SK Děčín, který přijal do svého týmu minipóla naše 4 hráče: Jakuba Řídela, Maxe Obešla, Davida Senohrábka a Tobiáše Brettla. Díky Děčínu mohli naši kluci v sezóně sbírat cenné zkušenosti při odehraných zápasech minipóla. Ale ani ostatní děti nezahálely a účastnily se několika turnajů a přípravných kempů.

 

V březnu jsme se společně připravovali na naše jarní zápasy na zimním soustředění v Aši, kde naši hráči absolvovali týdenní přípravu v bazénu i v tělocvičně. Sparta odehrála přátelské zápasy na bazéně Slávie v listopadu a také v Táboře v červnu, odehrála turnaje - Memoriál Josefa Neumanna na Slávii v prosinci, Memoriál Juraja Krajčíka v květnu v Topolčanech a v únoru Otavský pohár ve Strakonicích. Především jsme však uspořádali svůj první historický turnaj pro mládež, 1. SpartaCup ve vodním pólu.

 

Za 3 dny se dozvíte, jaké bylo naše první utkání, téměř před rokem... 

 

 

 
Partneři

Kontakt

WATER POLO SPARTA PRAHA
Schöfflerova 2050/32, Praha 3
telefon: +420 732 467 600
sekretariat@spartawaterpolo.cz

Officiální stránky klubu

Vodní pólo Sparta Praha