WATER  POLO SPARTA  PRAHA
CELOROČNÍ
NÁBOR ČLENŮ

Nábor vodní pólo
VÍCE ►

Nábor Sparta WP - září 2018
Sdilet na facebooku
Sparťanská stopa v týmu SK Děčín
16.04.2019

Po úspěšném turnaji v Ústí nad Labem před 3 týdny se týmy SK Děčín a Water Polo Sparta Praha dohodli na spolupráci. Sparta propůjčila na letošní sezónu 5 hráčů do týmu minipóla Děčína. Hned tak první tři hráči pomohli týmu SK Děčín na turnaji minipóla ve Strakonicích. Dlužno říci, že rozhodně nebyli v týmu ze severu Čech jen do počtu. Jakub Řídel pokračoval ve velmi kvalitních výkonech z nedávného Sparta Cupu, kde patřil k oporám Sparty. Tobiáš Brettl a David Senohrábek šli pro změnu ve šlépějích ostřílených sourozenců Filipa a Honzy.

 

Všichni tři kluci vsítili shodně po dvou brankách. Mnohokrát též ukázali pověstnou sparťanskou bojovnost. David zaimponoval fanouškům obdivuhodnou zarputilostí, s níž získal nejeden ztracený míč. Jakub a Tobiáš zase několikrát hezky zakombinovali v ofenzivě. Doufejme tedy, že se nám zde rodí nebezpečné útočné duo. Jakub navíc po celý turnaj prokazoval velký přehled při rozehrávce a přechodu z obrany do útoku.

 

Když si sečtete všechny výše zmíněná pozitiva a přidáte k nim ještě šest vstřelených branek, není divu, že se na kluky po turnaji snesly převážně pozitivní ohlasy. Mix bojovnosti, důvtipu a chladnokrevnosti v zakončení totiž pomohl Děčínu ke skvělému třetímu místu na turnaji, hned za domácím týmem Strakonic a Slávií Praha.

 

Pro kluky se jednalo o skvělou zkušenost. Do týmu, plného pro ně neznámých tváří, zapadli od první minuty. Teď ovšem nesmí usnout na vavřínech. Pokud budou sparťani pokračovat v nastoleném tempu a nasazení, určitě přijdou další úspěchy.

 

Na závěr bychom chtěli poděkovat klubu SK Děčín za tuto příležitost a samozřejmě hráčům Děčína, za vytvoření skvělého prostředí pro Jakuba, Tobiáše a Davida. V dalším turnaji se v týmu Děčína, doufáme stejně úspěšně předvedou, další dvě posily ze Sparty, Michal Lachmar a Max Obešlo.

 

Pořadí turnaje:

1. Asten Johnson Strakonice

2. SK Slavia Praha

3. SK Děčín

4. KVS Plzeň

5. Stepp Praha

 
Partneři

Kontakt

WATER POLO SPARTA PRAHA
Schöfflerova 2050/32, Praha 3
telefon: +420 732 467 600
sekretariat@spartawaterpolo.cz

Officiální stránky klubu

Vodní pólo Sparta Praha