WATER  POLO SPARTA  PRAHA
CELOROČNÍ
NÁBOR ČLENŮ

Nábor vodní pólo
VÍCE ►

Nábor Sparta WP - září 2018
Sdilet na facebooku
Zase o krok blíž světovému vodnímu pólu
29.03.2019

Sparta je prvním českým pólistickým oddílem disponujícím časomírou, vyhovující nejen současnému hernímu systému, ale i nejnovějším změnám v pravidlech platných od příštího sportovního roku 2019/2020 v České republice.

 

Podrobnosti o změnách pravidel této krásné hry, vyhlášené letos světovou plaveckou federací (FINA), naleznete na oficiálních stránkách Českého svazu vodního póla (www.vodni-polo.cz). Změněná pravidla mají za úkol především zrychlit a divácky zatraktivnit hru. K tomu bude vodním pólistům Sparty dopomáhat zbrusu nová časomíra firmy EAL&TIA (www.eal-tia.cz) připravená v budoucnu na rozšíření o tabuli trestů a kompletní systém 4 panelů pro čas útoku a dobu trvání přesilových her.

 

Základní sestava časoměrných panelů, nepostradatelných pomocníků každého sudího, se bude činit již o tomto víkendu, přesně v neděli 31. března, při 1. SpartaCupu v Ústí nad Labem. Premiérový SpartaCup ještě proběhne podle dosavadních pravidel. Věříme, že se turnaj Spartě vydaří jak po technické, tak hlavně po sportovní stránce.  Pokud ještě nemáte program na víkend, tak vám doporučujeme vyrazit na sever Čech a přesvědčit se. Samozřejmě Vás budeme o průběhu a výsledcích turnaje informovat na našich facebookových stránkách (www.facebook.com/spartawaterpolo) a Instagramu (www.instagram.com/spartawaterpolo).

 

Přejeme našim hráčům hodně branek v síti soupeřů a Vám ostatním krásný sportovní víkend.
Partneři

Kontakt

WATER POLO SPARTA PRAHA
Schöfflerova 2050/32, Praha 3
telefon: +420 732 467 600
sekretariat@spartawaterpolo.cz

Officiální stránky klubu

Vodní pólo Sparta Praha