WATER  POLO SPARTA  PRAHA
CELOROČNÍ
NÁBOR ČLENŮ

Nábor vodní pólo
VÍCE ►

Nábor Sparta WP - září 2018
Další video z youtube...
Sdilet na facebooku
Nedělní přátelské utkání Sparta vs. Slavia
26.11.2018

Včera, dne 25. 11. 2018, proběhl historicky první zápas našich sparťánků a to hned ve stylu pražského derby Sparta vs. Slavia.

 

Zápasu se účastnili především naše starší děti, ty mladší (2007 a ml.) čeká turnaj za dva týdny, Memoriál Josefa Neumanna.

 

Děti se dostavily na slávistický bazén v opravdu hojném počtu, až naše střídačka praskala ve švech, ale do vody se dostal každý. Naši sparťané měli poprvé možnost vidět, jak vypadá opravdové vodní pólo s opravdovým rozhodčím, časomírou a všemi náležitostmi.

 

Začátek zápasu měl velmi rychlý spád a Sparta inkasovala gól hned v prvních 13 sekundách, první čtvrtina pro náš tým nevypadala zrovna růžově, ale v druhé čtvrtině dal historický první krásný gól Jakub Jedlička, což sparťanská tribuna ocenila bouřlivým potleskem.

 

Pod vedením trenérů Karolíny Parobkové, Tomáše Růžičky a Viktora Margity, děti celý zápas bojovaly a snažili se uhrát kvalitní skóre, ale bohužel větší zkušenosti na straně slávistů byly velmi patrné.

 

Finální skóre dopadlo prohrou pro Spartu 4:16, ale ruku na srdce, kdo z nás starších hráčů vodního póla někdy takový výsledek nezažil. O zbylé tři góly se zasloužil v průběhu zápasu po zdařilých přihrávkách Kryštof Ksandr.

 

Ještě jednou, děkujeme všem zúčastněným a přejme si více takovýchto možností, kde budeme moci rozvíjet tento krásný sport :)
Partneři

Kontakt

WATER POLO SPARTA PRAHA
Schöfflerova 2050/32, Praha 3
telefon: +420 732 467 600
sekretariat@spartawaterpolo.cz

Officiální stránky klubu

Vodní pólo Sparta Praha