WATER  POLO SPARTA  PRAHA
CELOROČNÍ
NÁBOR ČLENŮ

Nábor vodní pólo
VÍCE ►

Nábor Sparta WP - září 2018
Další video z youtube...
Sdilet na facebooku
Lenka Vopálková - trenér WPSP
26.11.2018

Jméno:  Lenka Vopálková

 

Ročník narození:  1986

 

Rodinný stav:

 

V jakém oboru pracuješ:  Pracuju v sociálních službách jako koordinátorka osobních asistentů u lidí s poruchou autistického spektra a jako poradkyně rané péče. Obecně je moje práce zaměřená především na malé děti  a jejich rodiny.

 

Jak a kdy jsi se dostala k vodnímu pólu:  Jako malá jsem začala plavat. Nejdříve jsem plavala za Duklu, později za Motorlet a v 15 letech jsem přešla na vodní pólo. Bylo to jedno z nejlepších rozhodnutí, co jsem kdy udělala :)

 

Post kde hraješ:  Začínala jsem na levém křídle, ale brzy jsem propadla rvavému a útočnému centru. V reprezentaci se občas objevuji na levém křídle nebo v levé obraně, ráda se pak ale zase vracím domů na centra :)

 

Číslo se kterým hraješ:  6

 

Pólistický idol/klub za který jsi chtěla hrát: Líbí se mi španělské pólo a jako centr jsem obdivovala Blancu Gil (https://www.youtube.com/watch?v=Myqq2x5rZ-o), kterou pak vystřídala ve španělském národním týmu Maica García (https://www.youtube.com/watch?v=CTEHRJftLq8).

 

Mým snem bylo hrát za českou reprezentaci a tenhle sen se mi nejenom splnil, ale ještě ho stále žiju.

 

O který sport se kromě vodního póla zajímáš:  Vždycky jsem říkala, že mě baví snad úplně každý sport a že kromě boxu bych ráda vyzkoušela všechno. Teď chodím od září na kickbox a propadla jsem mu taky, takže teď už opravdu můžu říct, KAŽDEJ SPORT :) 

 

Proč jsi začal s trénováním dětí/co to pro tebe znamená:  Děti jsem před skoro 13 lety začala trénovat proto, že jsem jim chtěla předat co nejvíc pólistických zkušeností a udělat z nich dobré pólisty. To se samozřejmě nemění, ale postupem času k tomu přibývají další a další věci. Naučit je se prosadit sám za sebe, ale při tom respektovat svůj tým. Chtít vyniknout a při tom umět nechat vyniknout druhého. Když se mě někdo zeptá, kam bych chtěla svoje svěřence dostat, tak k tomu, aby pólo milovali se vším, co k němu patří tak jako já :)

 
Partneři

Kontakt

WATER POLO SPARTA PRAHA
Schöfflerova 2050/32, Praha 3
telefon: +420 732 467 600
sekretariat@spartawaterpolo.cz

Officiální stránky klubu

Vodní pólo Sparta Praha