WATER  POLO SPARTA  PRAHA
CELOROČNÍ
NÁBOR ČLENŮ

Nábor vodní pólo
VÍCE ►

Nábor Sparta WP - září 2018
Další video z youtube...
Sdilet na facebooku
Bára Řehořová - trenér WPSP
19.11.2018

Jméno: Bára Řehořová

 

Ročník narození: :)

 

Rodinný stav:  :)

 

V jakém oboru pracuješ: pracuji v oboru energetiky, konkrétně v oboru plynárenství. Nejsem tedy žádný montér opravující trubky, ale pracuji v kanceláři na nových projektech.

 

Jak a kdy jsi se dostal a k vodnímu pólu: od malička jsem závodně plavala, ale pak už mě plavání ode zdi ke zdi přestalo bavit a hledala jsem zpestření. Díky rychlému kraulu a snadnému pohybu ve vodě jsem to měla v začátcích jednodušší a nevadilo, že jsem začala až skoro ve 14 letech.

 

Post kde hraješ: nejčastěji pravé křídlo nebo obranu. Sama se považuji za takového záložníka, podporuji útok i obranu, ale v kanadském bodování bych sbírala body spíše za asistence než za góly.

 

Číslo se kterým hraješ: hraji s 5, už vlastně od žákovské kategorie až do teď, asi to není nejpopulárnější číslo

 

Pólistický idol/klub za který jsi chtěla hrát: pro mě jsou největšími vzory Češi, kteří se dostali do profesionálnějšího póla v zahraničí. Mezi mé oblíbence patří Kája Hlavatá působící v Kalifornii, Nikola Bušauerová v Německu a můj dlouholetý kamarád Štěpán Rezek, který hrával bundesligu za Plauen.

 

O který sport se kromě vodního póla zajímáš: nyní se mi nejvíce líbí rekreační cyklistika, nejen že sportuji, ale i si udělám hezký výlet na zajímavá místa.

 

Proč jsi začal s trénováním dětí/co to pro tebe znamená: začala jsem s tím ještě na střední škole trochu náhodou jen jako výpomoc kamarádce Lence. Ale od té doby se z toho stalo něco hlubšího a je to součástí mého života. Na trénování dětí se mi nejvíce líbí, že přivádím nové nadšence do našeho malého sportu. A i když je občas vyčerpávající neustále odpovídat na otázky „kdy už budeme střílet?“ a „budeme dneska hrát?“, je vlastně skvělé, že to děti tak baví a nepřichází otázky „kdy už bude konec  tréninku?“.

 
Partneři

Kontakt

WATER POLO SPARTA PRAHA
Schöfflerova 2050/32, Praha 3
telefon: +420 732 467 600
sekretariat@spartawaterpolo.cz

Officiální stránky klubu

Vodní pólo Sparta Praha