WATER  POLO SPARTA  PRAHA
CELOROČNÍ
NÁBOR ČLENŮ

Nábor vodní pólo
VÍCE ►

Nábor Sparta WP - září 2018
Další video z youtube...
Sdilet na facebooku
Viktor Margita - trenér WPSP
12.11.2018

Jméno: Viktor Margita

 

Ročník narození: 1979

 

 

Rodinný stav: svobodný

 

V jakém oboru pracuješ: obchod&média, marketing

 

Jak a kdy jsi se dostal k vodnímu pólu: ve 4. třídě na základce. Po školském plaveckém kurzu se dělal nábor na vodní pólo a tak jsem to zkusil - nic lepšího se mi tenkrát nemohlo stát.

 

Post kde hraješ: nejvíc jsem hrával levé křídlo v útoku, ale taky v obraně. Útočná hra a střílení gólů mě vždy bavilo ze všeho nejvíce.

 

Číslo, se kterým hraješ: 12

 

Pólistický idol/klub za který jsi chtěl hrát: Roman Polacik, Tamás Kasás

 

O který sport se kromě vodního póla zajímáš: fotbal, golf, beach volejbal, pravidelně chodím na silové a funkční tréninky. 

 

Proč jsi začal s trénováním dětí/co to pro tebe znamená: Původně to nebyl můj záměr, ale u prvních tréninků bylo potřeba vypomoci u bazénů a zatím to vypadá tak, že v tom budu aktivně pokračovat. Proč? Najednou vás do toho vtáhnou situace, které jsem sám zažíval jako dítě: těžké začátky ve vodě, velká kamarádství, blbnuti u bazénu, nadšení při střílení gólů, souboje v zápasech, podpora rodičů (tati, velké dekuji )

Motivuje mě možnost naučit novou partu Sparťanů sport, který jim umožní stát se součástí  velké vodnopólové rodiny a získat zážitky na celý život. Budu moc rád pokud všechny benefity kolem póla zvítězí nad světem chytrých telefonů, internetu a počítačů. A pokud to navíc všechno pomůže rozvoji vodního póla v ČR, tak si můžeme všichni v klubu spokojeně říct, že naše snaha měla smysl. Pevně věřím, že se to tak stane.

 
Partneři

Kontakt

WATER POLO SPARTA PRAHA
Schöfflerova 2050/32, Praha 3
telefon: +420 732 467 600
sekretariat@spartawaterpolo.cz

Officiální stránky klubu

Vodní pólo Sparta Praha