WATER  POLO SPARTA  PRAHA
CELOROČNÍ
NÁBOR ČLENŮ

Nábor vodní pólo
VÍCE ►

Nábor Sparta WP - září 2018
Další video z youtube...
Sdilet na facebooku
Eva Seifertová - trenér WPSP
22.10.2018

Eva Seifertová

 

V jakém oboru pracuješ: Finance

 

 

Jak a kdy jsi se dostala k vodnímu pólu: Od základní školy jsem závodně plavala a měla ráda míčové sporty. Kamarádka přestoupila z plavání na vodní polo, tak jsem se rozhodla to také vyzkoušet. Vodní pólo mě začalo ihned bavit a zůstala jsem u něj.

 

Post kde hraješ: Vodní pólo již vrcholově nehraji, ale nikdy neříkám nikdy. Hrávala jsem na levém křídle a později i na centru.

 

Číslo se kterým hraješ: 3

 

Pólistický idol a klub za který jsi chtěla hrát: Vodní pólo jsem hrála pro radost, takže inspirací pro mě byly starší hráčky v týmu. Určitě bych chtěla hrát s holkama ze svého týmu z Hradce nebo ve svém novém klubu ve Spartě. Sportovním idolem pro mě byl ruský plavec Alexander Popov.

 

O který sport se kromě vodního póla zajímáš: Poslední dobrou si ráda zaběhám nebo zajdu na jógu. Nejradši a nejčastěji si chodím zaplavat. Do budoucna bych ráda vyzkoušela lezení a více se věnovala turistice.

 

Proč jsi začal s trénováním dětí a co to pro tebe znamená: Ráda pracuji s dětmi a mladými lidmi. Pokroky jsou vidět témeř okamžitě a je krásné pozorovat, jak se děti vyvíjí a rostou. S dětmi je legrace a dnes jsou pro mne i velkým zdrojem inspirace a životní energie.
Partneři

Kontakt

WATER POLO SPARTA PRAHA
Schöfflerova 2050/32, Praha 3
telefon: +420 732 467 600
sekretariat@spartawaterpolo.cz

Officiální stránky klubu

Vodní pólo Sparta Praha